Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor Nagihan hakkında şok açıklamalar…
Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor Nagihan hakkında şok açıklamalar…
Survivor'da ada hayatına uyum sağlamaya çalışan yarışmacılar için ödül oyunları tartışılmaz bir motivasyon kaynağı oluyor. Survivor'da dün verilen ödül oyunu mücadelesini kazanan takım hangisi oldu sorusu birçok kişi tarafından merakla araştırılırken, Hakan, Nagihan hakkında bomba gibi açıklamalarda bulundu, adada gerginlik arttı. İşte Survivor'da ödül oyunu gecesinin detayları...
Magazin 1 Nisan 2018 - 10:29

Survivor yarışmacılarının motivasyonları için büyük önem taşıyan ödül oyununda büyük rekabet yaşandı. Kıran kırana süren yarışmayı All Star takımı kazandı. All Star takımının yarışmalardaki üstünlüğü sürüyor. Dün gece yaşanan ödül oyunun ardından ödülden daha çok takım içindeki tartışmalar gündeme damga vurdu. Nagihan hakkında önemli tartışmalar yaşandı…

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNU KİMİN OLDU?

Kazananın tost makinası ile tost yapmasını sağlayacak olan ödül oyununu All Star takımı kazandı. Oyun sırasında All Star, Gönüllüler'in tezahüratlarından rahatsız oluyor. Turabi'nin “Hakan olmasa ne güzel olur” sözleri izleyenlerin gözlerinden kaçmadı. All Star: 10 Gönüllüler: 6 Ödül All Star'ın oldu.

NAGİHAN HAKKINDA ŞOK AÇIKLAMALAR!

Hakan: Ben Nagihan'ı iyi tanıyorum. Ben Panoroma'dayken her bölümde onu izledim. Nagihan ağzını bantlasa şampiyon olur.

Funda: (Nagihan için) Çok konuşuyor. Allah bize sabır versin.

Yağmur: All Star takımının üzerinden yük kalktı ve bizim üzerimize çöktü Nagihan.

Hakan: Bu adada huzur bir yerden sonra azaldı. Nagihan geldikten sonra. All Star'dan bize gelince bizim takım ayakta alkışlamıştı. Nagihan burayı karıştırabilecek bir insan. All Star bütün kötülükleri benden biliyor. Ama beni arkadaşlarıma sorun birine karşı hiçbir kötülük yapmadım. Ama Nagihan… Zor günler Gönüllüler'i bekliyor. Nagihan'ın performansına ihtiyacımız var. Nagihan ağzına fermuarı takarsa en iyi yarışmacılardan biri…

Funda ile Nagihan arasında oyun nedeniyle tartışma ortaya çıktı.

Funda: Havuzda geri kalabilirim dedim. Nagihan bile zorlandı.

Nagihan: Hem her şeyi ile kabul ediyor muyuz diyor sonra orada sorgulama.

CUMALİ'DE NAGİHAN'A YÜKLENDİ

Cumali: All Star'ın yanında söylendiği için Nagihan'ın zoruna gitmiş, oyun kaybettiğin için değil. Dürüst olun ya daha önce oyun nedeniyle hiç biz kavga etmedik. Sen atlayıp oynuyorsun. Eteğinizdeki taşları dökün.

Hakan: Herkes takımı düşünsün. Bireysel hareket etmeyelim. Değişik hareketler yapalım onları şaşırtalım. Ama şu dokunulmazlığı alalım ya!

Nagihan: Konuşmaya çalıştık. Yükselmeler oldu. Kimi salağa yattı, kimi saçma sapan çıkışlar yaptı. Biz takım olamadığımız için oyun kaybediyoruz.

Acun: Bu ödülü kazanan motive olacak ve karnı doyacak. Kazanan takım dana rosto ve patates püresi. Kazanan takım mor odada ziyafet çekecek. Bir kişi takımı için bir oyun oynayıp ödül kazanacak. Basketbol oynayacaksınız. İkişer olarak kızlı erkekli dört takım yapacaksınız.

Oyun sırasında Birsen yere düştü ve fenalaştı. Doktor müdahale etti.

Adem faul yapınca oyun dışı kaldı. Turabi yalnız kalınca, Hakan ile Mustafa Kemal sayı yaptı. Bu durum Turabi'nin canını sıktı.

All Star: 10 Gönüllüler: 8 All Star ödülü kucaklayan taraf oldu.