Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler? İşte 17 Mart yeni bölüm fragmanı
Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler? İşte 17 Mart yeni bölüm fragmanı
Fox TV'nin sevilen eğlence programı Tolgshow konukları kimler? Tolga Çevik'in farklı karakterler canlandırdığı Tolgshow'un bu haftaki konuklarına dair ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz. İşte 17 Mart yani bu akşam yayınlanacak yeni bölüm fragmanı...
Magazin 17 Mart 2018 - 12:12

Programın takipileri Tolgshow’un bu haftaki konukları kimler? sorusunun yanıtını merak ediyor. İzleyenler Tolgshow ne zaman? ve Tolgshow konukları kimler? sorularına cevap arıyor. İşte o cevaplar ve ayrıntılar…

Hakan Altun'un “Hak show'u yapmaya geldim” diye sahneye çıkmasıyla komedi başlıyor. “Arkadaşım” neye uğradığını şaşıracak. Kısa süre sonra ipleri yeniden ele alan Arkadaşım, ünlü sanatçıdan kız arkadaşıyla kendisini barıştırmasını isteyecek. Arkadaşım'ın kız arkadaşına telefon eden Altun'un, “Ben telefonun başında çaresiz bekleyen adamım” sözleri salonu kahkahaya boğacak. Arkadaşım'ı sevdiği kadınla barıştırmak için her yolu deneyen Altun, “Unutamadım” adlı sevilen şarkısını da TOLGSHOW izleyicileri için seslendirecek.

tolgshow10

İKİNCİ BÖLÜMÜN SÜRPRİZİ HAKAN YILMAZ OLACAK…

Gösterinin ikinci perdesinde ise Hakan Yılmaz sahneye çıkacak. “Arkadaşım”, kralın hırçın kızı “Prensesiye”, Hakan Yılmaz bir çoban, Sarp ise damat adayı “prensiyör” olacak. Prensesiye'nin gönlü çobana kayacak, ortalık yine çok karışacak.

TOLGSHOW 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

TOLGSHOW NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Tolgshow'un yeni bölümü 17 Mart Cumartesi saat 23.30'da ekrana gelecek. Tolga Çevik'in ‘Arkadaşım' karakteri olarak sahneye çıktığı, ekranların en değişik talk show programı TOLGSHOW'un 17 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümüne Hakan Altun ve Hakan Yılmaz konuk olacak, ekran karşısındaki milyonlar çok eğlenecek.