Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı geldi! 44. bölümde Cevdet tutuklanıyor! Vatanım Sensin 43. son bölüm izle
Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı geldi! 44. bölümde Cevdet tutuklanıyor! Vatanım Sensin 43. son bölüm izle
Vatanım Sensin 2. sezon 44. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Pazartesi günü beklenen fragman geç saatlerde gelince heyecan daha da arttı. Bir de geçen bölümde birbirine kavuşan Azize ve Cevdet'in yaşadıkları da bu heyecanın etkisini arttırdı. Çünkü Cevdet Azize'nin yaşadıklarını dolaylı yoldan öğrendi ve bunu yapan Yunan komutanı öldürdü. Üstelik çok önemli bir göreve giderken... Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında Cevdet tutuklanıyor. Türk ordusu ve efeler, Yunan askerlerine karşı taarruza geçiyor. Vatanım Sensin yine nefes kesen yeni bir bölümle perşembe akşamı yayınlanacak. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı...
Magazin 5 Şubat 2018 - 20:54

Vatanım Sensin dizisinde geçen bölüm nefes kesen son sahneden sonra fragman geldi. İzleyici rüya mı gerçek mi derken yeni bölüm fragmanı ile Cevdet’in Azize’nin başına gelenlerin sorumlusunu öldürdü . Vatanım Sensin 44. bölümde Yunan komutandan intikamını alan Cevdet tutuklanıyor. Peki Cevdet’in başına neler gelecek? İşte Vatanım Sensin yeni bölümden ipuçları ve yeni fragman…

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

Azize’nin hayatında büyük yıkım noktası olan cinsel saldırıyı yapan Yunan komutanı, Cevdet tarafından öldürülmüştür. Yunan askerler tarafından tutuklanarak karargaha götürülen Cevdet, savaşın kaderini de değiştirmiştir. Nefsine yenik düştüğünü kabul eden Cevdet, artık dördüncü kolordunun başında olmayabilir.

Cevdet’in başına geleceklerden korkan Azize, Yakup’tan yardım beklemektedir.

 

Türk ordusu ve efeler, Yunanlara karşı bu savaşta yan yana çarpışacaktır. Sayıca ve silah olarak yeterli olmadıklarını bilen Türkler, vatan için ölmeye hazırdır.

Vatanım Sensin, merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 13:40 - 06.02.2018