Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria Beckham Spice Girls grubunu 9.8 milyon dolar zarara uğrattı
Victoria Beckham Spice Girls grubunu 9.8 milyon dolar zarara uğrattı
Geçtiğimiz gün 11 yıl aradan sonra yeniden turneye çıkacaklarını açıklayan Spice Girls grubu sinirli... Victoria Beckham'ın gruba dahil olmaması nedeniyle 53 milyon TL zarara uğradılar...
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 9 Kasım 2018 - 07:08

Dünyaca ünlü müzik grubu Spice Girls, geçtiğimiz gün yıllar sonra ilk kez yeniden turneye çıkacaklarını açıklamıştı. Dün ise 1990'lı yılların sonu ve 2000'li yılların başında fırtınalar estiren pop müzik grubunun turneden alacakları ücretler açıklandı…
spice-girls11 yıl sonra İngiltere'de turneye çıkacak olan ve Melanie Chisholm, Melanie Brown, Emma Bunton ve Geri Halliwell turne sonunda kişi başı 3.2 milyon dolar yani ortalama 17.4 milyon TL alacak… Şayet turne sevilir ve devamı istenirse bu kez de kişi başı 6.5 milyon dolar, yaklaşık 35.3 milyon TL alacaklar.
spice-girls21 Haziran 2019'da Manchester Etihad Stadyumu'ndaki konserle turlarına başlayacak olan grubun bu durumdan rahatsız olduğu konuşuluyor. Çünkü denilene göre turneyi düzenleyen şirket, Victoria Beckham’ın kadroya dahil olması durumunda kişi başı 13 milyon dolar vermeyi teklif etmiş. Ne var ki Victoria Beckham teklifi kabul etmedi ve turneye çıkmayacağını açıkladı.
spice-girls1Bu sebeple de grup üyeleri Beckham’a oldukça sinirli. Zira Victoria ekibe katılsaydı kişi başı 70 milyon TL alacaklardı. Haliyle ekip şu an 9.8 milyon dolar yani yaklaşık 53 milyon TL zarara uğramış durumda… Bunun tek sebebi olarak da Victoria Beckham gösteriliyor.

Son güncelleme: 08:32 - 09.11.2018