Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Wilma Elles o soruyu duyunca, röportajı terk etti
Wilma Elles o soruyu duyunca, röportajı terk etti
Yönetmenliğini Erkan Nas’ın yaptığı, Ali Ata’nın 'Bütün Güller Annem Kokuyor' isimli şarkısının klip çekimi oyuncu Wilma Elles’in katılımı ile Kağıthane stüdyolarında gerçekleşti.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Nisan 2018 - 07:45

Klip çekimi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Wilma Elles ve Ali Ata klip ile ilgili konuştu, bütün annelere atfedilmiş bir şarkı olduğunu belirten Ali Ata: “Anneler gününde tüm annelerimize armağan ettiğimiz bir şarkı klibimizde anneler gününde çıkacak, bütün annelerimiz melektir. Hepsinin ellerinden öpüyorum ve armağan ediyorum onlara” dedi.

ANNEMİ KANSERDE KAYBETTİM!

Klipte kanser hastası bir anneyi canlandıran Wilma Elles “Ali ata ile benim önemli bir bağlantım var. İkimizin annesi de kanser hastası, benim annem vefat etti. Biz de bütün kanserli hastalara bu şarkı ile güç vermek istiyoruz. Aslında bu klip çekimi bir nevi sosyal sorumluluk projesi gibi çok duygulandırdı beni” derken gözleri dolan Elles röportajı yarıda keserek su içmek istediğini belirtti.

wilma-elles-ic-2

KESİNLİKLE AYRILIK YOK !

Çocuklarının çok iyi olduğu belirten Elles “Çok iyiler sette büyüyorlar, Balıkesir'de çekimlerini yeni bitirdiğimiz “yarı yol” filminden geldik” dedi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde eşi Kerem Göğüş ile haklarında çıkan ayrılıyorlar haberlerine açıklık getiren güzel oyuncu “kesilikle böyle bir şey yok biz gayet mutluyuz ara sıra herkesin hakkında böyle haberler çıkıyor ama şükürler olsun ki böyle bir şey yok” dedi.

wilma-elles-ic

RÖPORTAJI TERK ETTİ!

Geçtiğimiz günlerde yapımcı Veysel Atasever'in Bosna Hersek Katliamını anlatan ‘Son Çağ’ filminde, ‘Wilma Elles senaryomu çaldı’ şeklinde çıkan haberler hatırlatılan güzel oyuncu, biranda sinirlenerek bu konu hakkında konuşmak istemediğini “kesinlikle o adam hakkında konuşmaya değmez” diyerek röportajı terketti.

Son güncelleme: 09:28 - 16.04.2018