Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yamaç, Sena’nın ölümündeki sır perdesini aralamaya kararlı
Yamaç, Sena’nın ölümündeki sır perdesini aralamaya kararlı
Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde heyecan hız kesmezken, Yüzüklü’nün şoke edici hamlesi izleyenleri ekran başına kilitledi. Çukur’a gelen sahte Baykal, Yamaç’a bazı gerçekleri söylemek üzereyken, Yüzüklü tarafından vurularak öldürüldü. Nefeslerin tutulduğu final sahnesinde Sena’nın ölümüyle ilgili ipucu bulmaya çalışan Yamaç için pek çok soru cevapsız kaldı.
Magazin 16 Nisan 2019 - 11:39

Çukur'un dün akşam yayınlanan bölümünde Baykal'ın mezarının boş olduğunu öğrendikten sonra Baykal'ın mekanını basan Yamaç, onun sahte Baykal olduğunu anladı. Remzi tarafından öldürüleceğini anlayan sahte Baykal, Yamaç'tan yardım istedi. Gerçek patronun kim olduğunu Yamaç'a söylemeye karar veren sahte Baykal ile Yamaç'ın karşı karşıya geldiği dakikalarda nefesler tutuldu. Yamaç, gerçeklere bir adım daha yaklaşırken Yüzüklü'nün sürpriz bir şekilde uzaktan bu ana tanık olduğu ve sahte Baykal'ı vurduğu anlar ekran başındakileri şoke etti.

YAMAÇ VE MELİHA KARŞI KARŞIYA!

Sena'yı kaybettiği Gül Pavyon'a geri dönen Yamaç'ın su dolu akvaryuma girdiği anlar ise nefesleri kesti. Sena'yı kaybettiği o anlara geri dönen Yamaç, akvaryumun kapaklarının aniden kapanmasıyla ekran başındakilere korku dolu anlar yaşattı. Yüzüklü'nün, “Sevdiklerini koruyamamak nasılmış sen de öğreneceksin!” sözlerinin yankılandığı bölümde kendine gelen Yamaç, Yüzüklü'nün peşinden gitti. Kıran kırana bir kovalamacanın sonunda Yüzüklü köşeye sıkışsa da Yamaç'ın elinden kaçmayı başardı. Gül Pavyon'un afişinden Sena'nın ölümüyle ilgili bir iz bulmaya çalışan Yamaç, Aliço'nun yardımıyla soluğu Meliha'nın yanında aldı. İdris ve Meliha'nın geçmişinden gelen bir fotoğraf karesi, eski defterlerin yeniden açılmasına neden oldu.

Yamaç'ın, Meliha'yla yüzleştiği anlar

TİMSAH, ÇUKUR'DA FIRTINALAR ESTİRDİ!

Sedat'ın intikamını almak için Çukur'a gelen Timsah, daha ilk dakikadan tehlikeli yüzünü gösterirken, mahallede fırtınalar estireceğinin sinyallerini verdi. Yamaç'ın nerede olduğunu söylemeyen mahalle sakinini öldüren ve “Sevgili Yamaç seni arıyorum. Mesajımı aldığında beni mutlaka ara!” notuyla Koçovalılara çok sert bir mesaj gönderen Timsah'ın bir sonraki hedefi Cumali oldu. Timsah tarafından rehin alınan Cumali'ye neler olacağı merakla beklenecek.