Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Ersoy’un, 200 bin TL’lik yeni kürkü
Bülent Ersoy’un, 200 bin TL’lik yeni kürkü
Bir süre önce Fatih Ürek ile kürk bakarken görüntülenen Bülent Ersoy demek ki kararını Tilki kürkünden yana kullanmış. Ersoy, yeni 200 bin TL'lik yeni kürkünü geçtiğimiz gece ilk kez giydi...
Moda 26 Kasım 2018 - 11:44

Geçtiğimiz şubat ayında hastalanıp 12 gün hastanede kalan ve kürk giymediği için hastalandığını söyleyen Bülent Ersoy, kürk koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.
bulent-ersoy-kurkErsoy, kürk giymesinin sebebini hayvanlara yapılan eziyetlere ‘Dur’ demek için olduğunu söylemiş, “Hayvanlara yapılan eziyetlere ceza gelene kadar protesto amaçlı kürk giyeceğim” demişti. Ne var ki hayvanseverler tarafından eleştirilen Ersoy, bir daha kürk giymeyeceğini açıklamıştı.

Ersoy sağlık nedenlerinden dolayı verdiği sözden döndü. ‘Sağlık nedeniyle’ yeniden kürk giymeye başlayan ve “Millet gibi yalan konuşmam, geçenlerde kürk aldım. Çünkü ciğerlerimi üşütmemem lazım” açıklaması yapan Ersoy 200 bin TL’ye yeşil bir tilki kürkü aldı.