İstanbullu Gelin Aslı Enver’in elbisesi kopya mı?

İzlenme rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterini canlandıran Aslı Enver'in dizinin tanıtım çekimlerinde giydiği elbise kopya mı?

İstanbullu Gelin Aslı Enver’in elbisesi kopya mı?

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterine can veren Aslı Enver, dizinin yeni sezon tanıtım çekimlerinde 2018’e damgasını vuracak Lace Up akımına ayak uydurdu. Lol-Official marka, 480 TL’lik siyah göğüs dekolteli elbisesi, fotoğrafların yayınlandığı dönem büyük beğeni toplamıştı.

svyxgxxojk6jedv5uldoug

ASLI ENVER

HANGİSİ KOPYA?
Dün ise, oyuncu Shay Mitchell, katıldığı bir davete giderken H:ours imzalı yine Lace Up yani bağlama detaylı mini bir elbise giydi. 570 TL değerindeki tasarım, akıllara Aslı Enver’in giydiği elbiseyi getirdi ve dolayısıyla da “Bu kıyafet kopya mı?” soruları sorulmaya başlandı.

SHAY MITCHELL

SHAY MITCHELL

HEPSİ AYNI KİŞİNİN TASARIMI GİBİ
Ne var ki bu trendi, şu an neredeyse tüm markaların koleksiyonlarında görmeniz mümkün ve her bir elbise adeta birbirinin kopyası gibi… Lakin sezonun yeni akımı içinde daha çok seksapaliteyi barındırdığı için Aslı Enver’in değil, Shay Mitchell’in tercihi daha doğru bir seçim olmuş…

h:ours markasına ait elbise...

h:ours markasına ait elbise…

LOL-Official markasına ait elbise.

LOL-Official markasına ait elbise.

Dizideki detay dikkat çekti! Faruk ve Süreyya'yı ne bekliyor? İlginizi Çekebilir Dizideki detay dikkat çekti! Faruk ve Süreyya'yı ne bekliyor?