Cindy Crawford’dan kızına övgü: Benim tarzımı çalmış

Dünyaca ünlü manken Cindy Crawford, kendisi gibi manken olan kızı Kaia Gerber'i övdü... Kendisinin 1994 yılında giydiği kazakla çekilmiş fotoğrafını ve kızının aynı kazakla çekilmiş fotoğrafını paylaşan Crawford, "Benim tarzımı çaldı" esprisini yaptı.

Cindy Crawford’dan kızına övgü: Benim tarzımı çalmış

Bir döneme damga vuran 55 yaşındaki manken Cindy Crawford, kendi izinden ilerleyen 20 yaşındaki manken kızı Kaia Gerber’i sosyal medyada övdü…

Cindy Crawford, kızının fotoğrafını paylaşarak benzerliğe dikkat çekti.

1994 yılında giydiği ABD bayraklı bir kazağı kızının da yeni bir çekimde giydiğini söyleyen Crawford, “Bebeğim benim tarzımı çaldı!” esprisini yaptı. Beli açık olan Ralph Lauren marka kazağı yıllar önce Elle dergisinin kapak çekimi için giydiğini söyleyen Crawford bu fotoğraftan dört yıl sonra Rande Gerber ile evlenmişti.

Crawford’un sosyal medya paylaşımı büyük beğeni topladı.

Kaia Gerber’in fotoğraflarını ünlü fotoğrafçı Nathaniel Goldberg çekerken, Crawford’un fotoğrafı ile neredeyse aynı açıdan çekilmesi dikkat çekti.
Ünlü manken Gisele Bündchen, ağlara takılan kaplumbağayı kurtardı İlginizi Çekebilir Ünlü manken Gisele Bündchen, ağlara takılan kaplumbağayı kurtardı

Loading...