Plajda seks kanlı bitti: Vurularak öldürüldü

Fransa'da bir adam, Lyon kentindeki dünyaca ünlü çıplaklar plajında seks yaptığı için yüzlerce kişinin gözleri önünde vurularak öldürüldü.

Plajda seks kanlı bitti: Vurularak öldürüldü

Fransa’nın Lyon kenti eteklerinde yer alan La Mama isimli plaj, cinayet haberiyle gündem oldu. Çıplaklar plajı olarak da bilinen La Mama’da 46 yaşındaki bir adam herkesin içerisinde bir kadınla cinsel ilişkiye girmesinin ardından başından vurularak öldürüldü.

Dün sabah yerel saatle 10.30’da meydana gelen olayda 76 yaşındaki zanlının plaja geldikten sonra seks yapanları gördüğü, duruma sinirlendiği ve çevredekilerle tartışmaya başladığı iddia edildi.

Daha sonra, 76 yaşındaki katil zanlısı, öfkesini asıl sahibine, plajda cinsel ilişkiye giren adama yöneltti. İkili bir süre tartıştıktan sonra, 46 yaşındaki kimliği açıklanmayan kurban, sessiz kaldı. Ancak bu durum katil zanlısını daha da sinirlendi. 76 yaşındaki adam çantasından av tüfeği çıkardı ve biri başından biri göğsünden olmak üzere kurbana 3 el ateş etti.

DİRENMEDİ, SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Fransa merkezli France3 kanalı, saldırganın ateşli silah ruhsatı olan bir avcı olduğunu açıkladı. Ancak av tüfeğini neden sahile götürdüğü ile ilgili detay verilmedi.

Saldırıdan kısa bir süre sonra olay yerine gelen polis, 76 yaşındaki adamın direnmeden teslim olduğunu ve suçunu itiraf ettiğini belirtti.

3 el ateş edilen 46 yaşındaki kurbanın hastaneye yetişmeden olay yerinde hayatını kaybettiği aktarıldı.

Olayın hemen ardından plajın kapatıldığı açıklandı.

La Mama plajı resmi olarak 2007’de natürist kullanım için belirlenmiş ve Fransa’nın dünya çapında natüristlerin bir numaralı destinasyonu olarak ünlenmişti. Olayın yaşandığı gün de plajda yüzlerce kişinin bulunduğu açıklandı.

Sosyal medya bunu konuşuyor: Denizin ortasında cinsel ilişkiye girdiler İlginizi Çekebilir Sosyal medya bunu konuşuyor: Denizin ortasında cinsel ilişkiye girdiler Kuşadası'nda plajlar doldu, Milli Park yangın riskine karşı kapatıldı İlginizi Çekebilir Kuşadası'nda plajlar doldu, Milli Park yangın riskine karşı kapatıldı Korkutucu çalışma: Çalışma masaları klozetlerden daha kirli İlginizi Çekebilir Korkutucu çalışma: Çalışma masaları klozetlerden daha kirli
Loading...