Reklamsız Sözcü

Christiano Ronaldo’nun eşcinsel olduğu iddia edildi

Portekizli futbolcunun Fas asıllı Hollandalı kickboxçı Badr Hadi ile birlikte olduğu ileri sürüldü.

android-time 15:58 5 Aralık 2015
Christiano Ronaldo’nun eşcinsel olduğu iddia edildi
Portekizli futbolcunun Fas asıllı Hollandalı kickboxçı Badr Hadi ile birlikte olduğu ileri sürüldü.

İngiliz basını, şimdiye kadar kadınlarla ilişkileri olduğu için heteroseksüel olduğu varsayılan futbolcu Cristiano Ronaldo’nun eşcinsel olabileceğini duyurdu. İddiaya göre Portekizli futbol yıldızı, Fas asıllı Hollanda vatandaşı kickboksçu Badr Hari ile beraber

Ronaldo’nun Badr Hari’yi görmek için sık sık Fas’a gittiği söyleniyor.

İngiltere’nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun ve Daily Star aynı anda Cristiano Ronaldo’nun gay olabileceği yönünde haberler yayımladı. İddiaya göre Portekizli futbolcu, özel jetiyle sık sık Kuzey Afrika’ya uçup zamanının çoğunu Kickboksçu Badr Hari ile geçiyor.

Bu iddia, iki ünlü sporcunun aynı zamanda çok iyi yakın arkadaş olabileceğine de işaret ediyor. 30 yaşındaki kickboksçunun uzun süredir Ronaldo ile çok iyi arkadaş olduğu biliniyor ancak ikilinin, ilk kez arkadaşlıktan öte bir ilişki yaşadığı gündeme geldi.

Kickboxçu Hari bu fotoğrafı, “Kardeşimle harika bir gün” iletisiyle paylaşmıştı.

Öte yandan bu ‘uzak mesafe ilişkisinin’ ciddiyeti, Real Madrid teknik heyetini Ronaldo’nun “performansını kötü etkileyeceği” düşüncesiyle endişelendiriyor. Fransız spiker Daniel Riolo da Ronaldo’nun haftada 3-4 kere Fas’ı ziyaret ettiğini belirtti.

Başarılı model Irina Shayk ile Ronaldo, 5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz yıl noktaladı.

Ronaldo’nun eşcinsel olduğu zaman zaman gündeme getirildi ancak bu iddialar hiçbir zaman kanıtlanamadı. Portekizli futbolcu, son olarak Rus model Irina Shayk ile birlikteydi ve çift ilişkisini geçtiğimiz sene noktalamıştı. Ayrılıktan sonra ünlü futbolcunun adı model Alessia Tedeschi ve Maja Darving ile anılmıştı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more