Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atilla Taş fetih kutlamalarıyla ilgili manidar bir paylaşımda bulundu
Atilla Taş fetih kutlamalarıyla ilgili manidar bir paylaşımda bulundu
İstanbul'un fethinin 563. yılını kutlamak için Yenikapı'daki miting alanında bir etkinlik düzenleyecek olan İstanbul Belediyesi, bu gece için büyük hazırlıklar yaptı.
Magazin 29 Mayıs 2016 - 15:36

Uzun bir süredir devam eden hummalı çalışmalar sonucu 29 Mayıs akşam saat 17.00’da başlayacak olan etkinliklere Cumhurbaşkanı ve Başbakan da katılacak. Fetihin 563. yılı için yapılan bu büyük etkinlik, özellikle son yıllarda sönük bir şekilde kutlanan Milli Bayramlar’ın yanında son derece şatafatlı bir şekilde gerçekleştirilecek. Yaklaşık bir haftadır süren etkinliklerin son gecesi olan 29 Mayıs Yenikapı’da özel olarak kurulan bir platformun üzerinde yapılacak gösterilerle kutlanacak. Bu geceyle ilgili sosyal medya üzerinden yapılan yorumlardan biri de Atilla Taş’a ait. Taş, Milli Bayramlar’da aynı heyecanı duymayan yöneticilere ve Atatürk’ün varlığının bu kutlamalar için ne kadar önemli bir yer teşkil ettiğine değinmiş. İşte Taş’ın o tweetleri:

atilla-tasatilla-tas-ic-2
Son güncelleme: 15:40 - 29.05.2016