Sağlık durumu nasıl?

Yapılacak tetkikler ve 6 haftalık kontroller, ev koşulları altında ve zaman zaman hastahanede ayakta tedavi şeklinde olacak...

Sağlık durumu nasıl?

“Kurtlar Vadisi’nin setinde geçen Pazar gecesi geçirdiği trafik kazası sonucu çenesi kırılan ve kaldırıldığı hastanede 2,5 saat süren bir ameliyat geçiren oyuncu  Necati Şaşmaz akşam saatlerinde taburcu edildi.

Necati Şaşmaz trafik kazası geçirdiNecati Şaşmaz trafik kazası geçirdi

Göztepe’deki özel bir hastanede ameliyat edilen Şaşmaz’ın doktorları Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercan Cihandide ile KBB Uzmanı ve Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ünal Bayız, ünlü oyuncunun 6 hafta süreyle hastanede sağlık kontrolü altında tutulacağını söylemişti. Ancak doktorlar, Necati Şaşmaz’ın sağlık durumunun iyi olduğunu, evde kontrol altında tutulması koşuluyla akşam saatlerinde taburcu edildiğini bildirdi.

Necati Şaşmaz pipetle beslenecekNecati Şaşmaz pipetle beslenecek

Yapılacak tetkiklerin ve 6 haftalık kontrollerin, ev koşulları altında ve zaman zaman hastanede ayakta tedavi şekliyle gerçekleşeceğini söyleyen doktorlar, bu süreçte Necati Şaşmaz’a “konuşma yasağı” getirdi. Tedavi süreci sonunda, Necati Şaşmaz’ın ağzındaki tel ve plakalar için küçük bir operasyon daha geçirmesi söz konusu.

Gizli buzlanma kazasıGizli buzlanma kazası
Loading...