İbrahim Tatlıses otelini sattı

İbrahim Tatlıses, Kuşadası’ndaki 4 yıldızlı Tatlıses Oteli’ni sattı.

İbrahim Tatlıses otelini sattı

Edinilen bilgiye göre, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in 2007 yılında inşa ettiği Kuşadası Ege Mahallesi çevreyolu üzerindeki 4 yıldızlı Tatlıses Otel aynı yıl hizmete girmişti. İbrahim Tatlıses'in yılın önemli bir bölümünü geçirdiği Kuşadası'ndaki Tatlıses Otel'i uzun zamandır satmayı düşündüğü biliniyordu.

15 MİLYON LİRAYA SATTI

Son olarak Kuşadası'nda AKP Belediye Meclis Üyeliği de yapan Saray Restoran'larının sahibi Ahmet Candan ve yine restorancı Yılmaz Temel ile uzun süredir pazarlık yapan magazin dünyasının yakından takip ettiği ünlü türkücü otelin satışına onay verdi ve satış resmiyet kazandı.

Edinilen bilgiye göre, Tatlıses Oteli'nin yaklaşık 15 milyon liraya satıldığı ve ortakları arasında Kuveytli bir işadamının da bulunduğu ve otelin yüzde 50'sinin bu Kuveytli işadamına ait olduğu ileri sürüldü. Kuveytli işadamı ve Candan-Temel ikilisi kısa bir süre önce TARİŞ'in Kuşadası sahilindeki arsasına da talip olmuş ve otel yapmak için ihalesine girerek, isimlerini duyurmuştu.

TATLISES OTEL İSMİ DEĞİŞİYOR

Bu arada, Tatlıses'ten 4 yıldızlı oteli alan Ahmet Candan ve Yılmaz Temel, tadilat çalışmalarına başladı. Turizm sezonuna tamamen yenilenerek girecek otelin isminin de Royal Palas Hotel olarak değişeceği kaydedildi.

Kefenimi giydim gidiyorumKefenimi giydim gidiyorum
Bakarsınız son pozumuz olurBakarsınız son pozumuz olur
Loading...