Reza’dan boşanıp boşanmadığı sorulunca

Yeni yılın ilk konserini Kıbrıs’ta veren Ebru Gündeş’e o soru soruldu.

Reza’dan boşanıp boşanmadığı sorulunca

Sahnelerin vazgeçilmez ismi, Türk müziğinin en güçlü seslerinden Ebru Gündeş, Golden Tulip & Pasha otelde verdiği yeni yılın ilk Kıbrıs konserinde sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Sahnede bu kez açık sarı abiye kostüm tercih eden Gündeş, güçlü sesi, dansçıları, davulcuları ve müthiş sahne performansıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. Boşandığı yönünde yoğun dedikodulara aldırmayan, bu konuda susmayı tercih eden, o ses Türkiye ile ekranların da yıldızı olan Gündeş, Golden Tulip sahnesinde birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi.

NAZAR BONCUKSUZ OLMAZ

Konserine ara vermeden iki saat sahnede kalan güzel şarkıcı, şarkı sözlerine baktığı tabletinin arkasına yaptırdığı kendi resmi ila dikkat çekerken, swarovski taşlarıyla süslü ünlü davulunun yanına 2 davul daha ekleyerek muhteşem bir şovla konserini noktaladı.  Konserin ardından hayranlarının selfie akınına uğrayan Gündeş, kulisine bir türlü ulaşamadı.

Hayranlarıyla yüzlerce selfie çektiren Ebru Gündeş, Pasha otelin müthiş ses ve ışık düzenine sahip geniş sahnesinde her konserinde yanında taşıdığı dev nazar boncuğuyla 1600 kişilik hayran grubuna müzik ziyafeti çekti. Gündeş'in orkestra üyelerinden asma davulcunun sahnedeki ritm şovu ise görülmeye değerdi.

 

Ebru Gündeş sabuncu olduEbru Gündeş sabuncu oldu
Çocuk olmaya çalışan EbruÇocuk olmaya çalışan Ebru

 

Loading...