Umut Mirza kimdir? Umut Mirza bu akşam Beyaz Show’da!

Umut Mirza, Mr. Global'da Türkiye'yi temsil eden ve iki ödül kazanmayı başaran yakışıklı manken, bu akşam Beyaz Show'un konuğu oluyor. Umut Mirza kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır detayları ile haberimizde.

Umut Mirza kimdir? Umut Mirza bu akşam Beyaz Show’da!

Umut Mirza, Beyaz Show sezon finaline konuk olarak katılacak. Tayland’da düzenlenen Mr. Global yarışmasında Türkiye’yi temsil eden ve iki ödülle dönen yakışıklı manken Umut Mirza, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu canlı yayın talk show programı Beyaz Show’un sezon finalinde konukların sorularını cevaplandıracak, yarışmadaki ilginç ve unutamadığı anılarını anlatacak. Peki Umut Mirza kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

UMUT MİRZA KİMDİR?

1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen yakışıklı manken Umut Mirza, Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi almaktadır. Bir ara Türkiye'nin en fazla izlenen dizilerinden olan Kertenkele'de konuk oyuncu olarak yer aldı. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Umut Mirza, Türkiye'nin en yakışıklı erkeği olarak adlandırılmaktadır. Betül Demir ve Ebru Polat'ın kliplerinde de yer alan Umut Mirza’nın 2 kardeşi vardır. Mr. Global 2016 yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Umut Mirza, birinciliği kazanaması bile iki ödülle dönmeyi başardı. Umut Mirza, dünyanın en iyi fizikli erkeği ‘Best Pysique' ve “Best Masculen” erkek ödüllerini aldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...