Sözcü Plus Giriş

Nevşehir’de okullar tatil mi? MEB’den tatil açıklaması! İşte 27 Aralık Perşembe tatil olan ilçeler…

Yurdun büyük bir bölümünde olduğu gibi Nevşehir'de de yoğun kar yağışı akıllara okullar tatil mi sorusunu getirdi. Özellikle yollarda meydana gelen buzlanma nedeniyle 27 Aralık Perşembe günü okullarının tatil olup olmadığı araştırılıyor. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden tatil açıklaması da geç kalmadı.

08:34 -
Nevşehir’de okullar tatil mi? MEB’den tatil açıklaması! İşte 27 Aralık Perşembe tatil olan ilçeler…

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı tatil açıklamasında, “Yollarımızda görülen aşırı buzlanmadan dolayı herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için Nevşehir merkeze ( merkez ilçeye ) bağlı belde ve köy okullarındaki eğitim ve öğretim ile taşımalı eğitime 27.12.2018 Perşembe günü 1 gün süre ile ara verilmiştir. Nevşehir merkezde eğitim ve öğretime normal olarak devam edilecektir.

Ayrıca Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerimizde ilçe genelinde, Acıgöl, Avanos , Derinkuyu, Gülşehir ve Ürgüp ilçelerimizde de sadece bağlı belde ve köy okullarındaki eğitim ve öğretim ile taşımalı eğitime de 27.12.2018 Perşembe günü 1 gün ara verilmiştir” ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABEROkullara kar tatili! 27 Aralık hangi illerde okullar tatil edildi? İşte kar tatili ilan edilen iller...Okullara kar tatili! 27 Aralık hangi illerde okullar tatil edildi? İşte kar tatili ilan edilen iller...

NEVŞEHİR HAVA DURUMU
nevsehir-hava-durumu

Son güncelleme: android-time 08:57 27.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more