Sözcü Plus Giriş

Olay, Karapınar Mahallesi'ndeki katı atık ayrıştırma tesisinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Altınordu ilçesinden çöpleri toplayan kamyonun içinden çöplerin boşaltıldığı esnada insan bacağına rastlandı. Yetkililerin durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kamyonda geniş çaplı çalışma başlattı. Kamyondaki çöplerin boşaltılmasının ardından aramalarını sürdüren ekipler, yaklaşık 3 saat süren çalışmanın ardından bir bacağa ve bir kafaya da rastladı.

ORDU'DAKİ KATI ATIK AYRIŞTIRMA TESİSİNDE, ÇÖPLERİN ARASINDA PARÇALANMIŞ ERKEK CESEDİ BULUNDU. EKİPLERİ ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR. FOTOĞRAF:İHA

ORDU’DAKİ KATI ATIK AYRIŞTIRMA TESİSİNDE, ÇÖPLERİN ARASINDA PARÇALANMIŞ ERKEK CESEDİ BULUNDU. EKİPLERİ ÇALIŞMALARI SÜRDÜRÜYOR. FOTOĞRAF:İHA

Polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemi alırken, cesedin diğer parçaları olan iki kol ve gövdeyi bulmak için çalışmaları sürdürüyor.

FOTOĞRAF:İHA

FOTOĞRAF:İHA

Ekipler, yaptıkları ilk incelemelerde cesedin genç bir erkeğe ait olduğunu belirlerken, olayın cinayet olup olmadığı da araştırılıyor.

İHA

Son güncelleme: 17:42 23.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more