Sözcü Plus Giriş

Kesik bacak cinayetinde 2 tutuklama!

İstanbul Başakşehir'de amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü öldürdükten sonra parçalara ayırarak çeşitli yerlere atan Fahrettin Öztürk ve 3 arkadaşı adliyeye sevk edilmişti. Hakim karşısına çıkan Fahrettin Öztürk ve Ferhat Yılmaz tutuklanırken, Fatih D. ve Turgut K. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tugay SADAY
20:34 -
Kesik bacak cinayetinde 2 tutuklama!

Salı günü akşam saatlerinde tartıştığı amcası Rıfat Rıza Öztürk'ü işyerinde öldürdükten sonra parçalara ayırarak çeşitli yerlere atan Fahrettin Öztürk ve kendisine yardım eden Ferhat Yılmaz, Turgut K. ve Fatih D., Polis tarafından Kadıköy, Acıbadem Mahallesi Zeamet Sokak'ta bir çöp konteynerinde bulunan bacaklardan yola çıkılarak yakalanmışlardı.

İLGİLİ HABERKadıköy'deki 'kesik bacak' cinayetinde yeni gelişmeKadıköy'deki 'kesik bacak' cinayetinde yeni gelişme

Emniyette suçlarını itiraf eden şüpheliler adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan şüphelilerden Fahrettin Öztürk ve Ferhat Yılmaz tutuklanırken, Fatih D. ve Turgut K. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERSon dakika... Kadıköy'deki korkunç cinayetin şüphelisi yakalandıSon dakika... Kadıköy'deki korkunç cinayetin şüphelisi yakalandı

Dört parçaya bölünerek İstanbul'un çeşitli yerlerine atılan Rıza Rıfat Öztürk'ün bacakları, kafası ve gövdesi bulunurken, kollarını bulmak için ise çalışmalar sürüyor.

Son güncelleme: 21:21 01.03.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more