İki sağlıkçı çalışanı daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Murat Dilek ve Erzurum Oltu Devlet Hastanesi memuru Osman Bektaş'ın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

İki sağlıkçı çalışanı daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Türk Tabipleri Birliği, iki sağlık çalışanının daha corona virüsüne yenik düştüğünü açıkladı. Bursa’nın Kemalpaşa ilçesinde çalışan Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Murat Dilek (48) ve Erzurum Oltu Devlet Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı Osman Bektaş’ın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyuruldu.

Acı haberi sosyal medya hesabından paylaşan TTB, son günlerde sağlık çalışanı ölümlerindeki artışa da atıfta bulunarak, “Ölüyoruz” notunu düştü.

Bursa Tabip Odası, sosyal medyadan Mustafakemalpaşa'da hizmet veren doktor Ali Murat Dilek’in corona virüsten hayatını kaybettiğini duyurdu.

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde özel kliniğinde hizmet veren doktor Ali Murat Dilek, yaklaşık bir ay önce corona virüsüne yakalandı.

Astım ve bronşiti olan Dilek’in tedavisi özel bir hastanede yoğun bakımda yapılıyordu. Durumu ağırlaşan Dilek, bugün hayatını kaybetti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Bursa Corona doktor Erzurum Sağlık sosyal medya
Loading...