Sözcü Plus Giriş

Bakan Koca: Karşılaşacağınız sonucu bilemezsiniz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kontrollü normalleşme kapsamında kısıtlamaların kalkması ile ilgili önemli bir uyarıda bulundu. Sosyal medya hesabından "Eğer tedbirlerle kendinizi virüse karşı güvenceye almazsanız, karşılaşacağınız sonucu bilemezsiniz." vurgusunu yapan Koca, çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

Güncellenme: 15:28, 02/06/2020
Bakan Koca: Karşılaşacağınız sonucu bilemezsiniz

1 Haziran itibarıyla tüm Türkiye’de kısıtlamalar kalktı. Sağlık Bakanlığı birçok alanda corona virüsü önlemlerini açıklarken, Koca kısıtlamaların kalkması ile ilgili vatandaşlara önemli bir uyarıda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasının her şeyin normale döndüğü anlamına gelmemesi gerektiğini belirtti.

“SİZE ÇİNCE KADAR YABANCIDIR”

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sokağa çıkma kısıtlamasının kalkması, her şeyin normale döndüğü anlamına gelmesin. Eğer tedbirlerle kendinizi virüse karşı güvenceye almazsanız, karşılaşacağınız sonucu bilemezsiniz. Türkçesi: Bir koronavirüs hastasının yoğun bakımda yaşadıkları size Çince kadar yabancıdır” dedi.

(DHA)

İlginizi ÇekebilirBakan Koca: Kamu çalışanlarının hamilelik izni 8 hafta uzatıldıBakan Koca: Kamu çalışanlarının hamilelik izni 8 hafta uzatıldı
Yayınlanma Tarihi:14:36,