Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, Kıbrıs konusundaki son gelişmeler, corona virüsü salgını ve aşı konusu ele alındı.

Erdoğan, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ile görüştü

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

KKTC Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanı Tatar'ın ve Kıbrıs Türk halkının Regaip Kandilini kutladığı aktarıldı.

CORONA VE AŞI DA ELE ALINDI

Açıklamada, telefon görüşmesinde Kıbrıs konusundaki son gelişmelerin ele alındığı, corona virüsü salgını ve aşı konularının görüşüldüğü belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kıbrıs Türk halkının korona virüs pandemisiyle mücadelesinde yalnız olmadığını ifade ettiği aktarılan açıklamada, ellerinden gelen desteğin daha önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini kaydettiği belirtildi.

Açıklamada, Cumhurbaşkanı Tatar'ın da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk ulusunun Regaip Kandilini kutladığı, her zaman olduğu gibi bundan sonra da Türkiye ile yakın ve verimli ilişkilerin devam edeceğini belirttiği aktarıldı. İHA

Erdoğan, Putin ile görüştü İlginizi Çekebilir Erdoğan, Putin ile görüştü KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Geri adım atmayacağız İlginizi Çekebilir KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Geri adım atmayacağız

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Cumhurbaşkanı Dağlık Karabağ korona Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Putin Recep Tayyip Erdoğan Rusya Türkiye Vladimir Putin
Loading...