Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce’nin görsel albümü Black Is King’in fragmanı yayınlandı
Beyonce’nin görsel albümü Black Is King’in fragmanı yayınlandı
Beyonce'nin, 31 Temmuz'da piyasaya süreceği görsel albümü Black Is King'in fragmanı yayınlandı. Klipte Naomi Campbell, Nyong'o, Jay-Z ve Adut Akech gibi ünlü isimler de yer aldı...
Kültür Sanat 21 Temmuz 2020 - 13:36

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, daha önce Lemonade ile film-albüm konseptini denemiş ve çok başarılı olmuştu. Şarkıcı şimdi de aynı konsepti 31 Temmuz’da Black is King ile deneyecek.

Görsel albümün ilk klibini çeken Beyonce’nin tadımlık sunduğu fragmanında, Naomi Campbell, Kelly Rowland, Lupita Nyong’o, Jay-Z ve Adut Akech gibi ünlü isimler yer alıyor.
Beyonce’nin 2016 hiti “Lemonade”in klibindeki gibi ihtişamlı görseller ve siyahı dansçıların harika performanslarını içeriyor. New York, Los Angeles, Güney Afrika, Batı Afrika, Londra ve Belçika’da çekilen klip, Amerika ve Avrupa’nın yanı sıra Güney Afrika, Gana, Nijerya, Namibya, Senegal ve Kamerun gibi birçok Afrika bölgesinde de kullanıma sunacak…