Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Alara Turan kimdir? Alara Turan nereli ve kaç yaşında?
Alara Turan kimdir? Alara Turan nereli ve kaç yaşında?
Alara Turan, 1995 doğumludur. Oyunculuk kariyerine Kardeş Çocukları dizisi ile adım atan Alara Turan hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Alara Turan nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 13 Şubat 2019 - 11:08

Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakterini canlandıran Alara Turan hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Alara Turan kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

ALARA TURAN KİMDİR?

Alara Turan, 14 Eylül 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır.

Şimdilerde Star Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı Kardeş Çocukları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Hayal karakterine hayat veren Alara Turan, 1.68 metre boyunda, 58 kilo ve Başak burcudur.