Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Erken ayrıldığı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşanma belgesini paylaştı
Ece Erken ayrıldığı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşanma belgesini paylaştı
Yaşadığı yasak aşkla gündeme bomba gibi düşen Ece Erken, geride bıraktığımız gün boşanma davası süren Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile olan ilişkisini noktaladığını açıklamıştı. Erken şimdi de çiftin boşanma belgesini yayınladı.
Magazin 10 Nisan 2020 - 10:50

Erken, dün Şafak Mahmutyazıcıoğlu ilişkisini noktaladığını açıkladı. Ece Erken, “Herkes kendi önünü süpürsün. Ben hatalıydım hatamdan döndüm. Hırsızlık yapmadım, dolandırmadım kimseyi sizler gibi. Bence aynaya bakın kendinizden utanın” ifadelerini kullandı.

Sunucu ayrılık açıklamasının ardından boşanma belgesi paylaştı ve “Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi baş başa bırakıyorum” ifadelerini kullandı.

Erken belgeyi paylaşırken şunları yazdı: “Ortada şiddetli geçimsizlikten açılan bir dava, elimde ‘boşandılar’ belgesi ve tüm ailenin, hanımefendinin öz kardeşinin bile yakinen bildiği bir ilişki vardı. Davada 800 bin dolarlar istenirken, benim basına yansımamla milyon dolara çıkmıştır. Geçen hafta ağabeyi Celal ve Şafak ile Bodrum’da yemek yedik. Yalıkavak’taki evini kurduk. Dava tamamen sonuçlanınca çocuklarla orada yaşamayı düşündük. Ama bu süreç bana o kadar ağır geldi ki, yakınlarımın bildiği üzere kendisinden ayrıldım. Daha fazla bilmeden, kimse yorum yazsın istemedim. Peki neden bugüne kadar sustum. Çocuklar için… Ama baktım ki kimse benim evladımı düşünmüyor… Şafak’ın sadece hanımefendide bulunan 150 kiloluk fotoğrafı özel sayfalara verilip işiyle ilgili tehdit ediliyordu…”

ERKEN’DEN SAHTE YORUMU

Ayrılık kararının ardından böyle bir belgeyle ortaya çıkan Ece Erken yaşananlar yüzünden kendisinin suçlandığını belirterek şunları söyledi: “Kimsenin yuvasında gözüm olmadığı gibi, kimsenin mutsuzluğu, mutluluğum olamaz… Herkese mutlu olmasını diliyorum. Ve son olarak bana verilen ve inandığım belgeyi paylaşıyorum. Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi başbaşa bırakıyorum.”

Evli ve iki çocuk babası Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı için eleştiri yağmuruna tutulan Ece Erken'in, sevgilisinin arabalarının yan aynalarını parçaladığı video ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine Ece Erken, sunucusu olduğu magazinden programından istifa ettiğini duyurmuştu.

Son güncelleme: 10:53 - 10.04.2020