İlhan İrem’in ölümünün ardından Zeynep Beşerler isyan etti

Oyuncu Zeynep Beşerler, Türk Pop Müziği'nin efsane ismi İlhan İrem'in böbrek yetmezliği nedeniyle vefat etmesinin ardından Twitter'da isyanını dile getirdi. Beşerler, organ bağışı yapmayanlara sitem etti.

İlhan İrem’in ölümünün ardından Zeynep Beşerler isyan etti

İlhan İrem 67 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 2016’da böbrek yetmezliği teşhisi konan ve zaman zaman diyalize bağlanan İlhan İrem, son 6 aydır hastanede tedavi görüyordu.

İlhan İrem’in vefatından sonra oyuncu Zeynep Beşerler, Twitter hesabından yazdıklarıyla gündeme geldi.

“BU ÜLKEDE GİDEN DEĞERLİ”

İlhan İrem için bu zamana kadar kimsenin organ bağışı çağrısında bulunmadığını söyleyen Zeynep Beşerler, “Kusura bakmayın ama yıllardır Levent’te diyaliz merkezinde tedavi gören İlhan İrem için kaçınızın organ bağışına destek olmak adına paylaşımı oldu? Maalesef bu ülkede giden değerli” ifadesini kullandı.

Beşerler, bir takipçisinin “Duyurmadınız. Nereden bileceğiz?” yorumuna da şu yanıtı verdi:

“Gazete okusaydınız konuya vakıf olurdunuz. Bilmiyorsanız da organ bağışlamak için sizi tutan mı var? Konuyu vicdanınızla paylaşın, bizimle değil.”


İlhan İrem bugün 12.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törenin ardından Aşiyan Mezarlığı’nda defnedilecek.

İlhan İremler gördü yetmez/evetçi de gördü İlginizi Çekebilir İlhan İremler gördü yetmez/evetçi de gördü İlhan İrem'in vasiyetini eşi Hansu İrem açıkladı İlginizi Çekebilir İlhan İrem'in vasiyetini eşi Hansu İrem açıkladı İlhan İrem 1999 yılında Fethullah Gülen'e 'Fetuş' dedi diye 1 milyar TL tazminat ödemişti İlginizi Çekebilir İlhan İrem 1999 yılında Fethullah Gülen'e 'Fetuş' dedi diye 1 milyar TL tazminat ödemişti

 

 

Loading...