Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin’de Sevgililer Günü kutlaması! İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! 35. son bölüm izle
İstanbullu Gelin’de Sevgililer Günü kutlaması! İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! 35. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda birbirini seven herkes Sevgililer Günü hediyesi ile mutluluklarını paylaşıyor. İzleyiciler İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Yeni bölümde Osman ile Burcu evlilik kararı alıyor. Konağı neler bekliyor? İşte İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki ve yeni bölüm ile ilgili ipuçları...
Magazin 5 Şubat 2018 - 21:26

İstanbullu Gelin dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde Defne Samyeli konuk oluyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izleyicileri yine merakta bırakacak. İşte İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanı…

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanında Osman, Burcu ile evlenme kararı alır. Ağabeyi Faruk ise bu kararın acele verildiğini söyleyerek sıcak bakmaz. Esma Hanım ise bu evlilik için şaşırarak “Böyle apar topar” der. Burcu’nun annesi kısa süreliğine gelmiştir ve Osman’ın ailesi ile görüşecektir. Ancak Burcu’nun annesi konakta şaşkınlık yaratır.

 

İstanbullu Gelin yeni bölümü ile Cuma akşamı Star TV’de yayınlanacak.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Faruk, Akif'i yalnız bırakmaz; Senem'i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara'nın damada bir sürprizi vardır.

Fikret'in hamlesi Faruk'la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman'ın aldığı karar herkesi şok eder. Begüm en çok korktuğu şeyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma'nın içine şüphe tohumları eker. Fikret ve Murat konakta fırtınalar koparacak kararlarını hayata geçirirler. Ne olursa olsun Faruk Akif'i yalnız bırakmaz. İkili Senem'i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara'dan kız almak hiç de kolay değildir. Ufak bir detayı gözden kaçırmayan Adem'in söyledikleri, Faruk'un bir süredir kafasını meşgul eden yapbozu sonunda tamamlanmasını sağlayacaktır.

İSTANBULLU GELİN 36. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

 

Son güncelleme: 09:31 - 09.02.2018