Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Söz 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Söz 38. son bölüm izle!
Söz 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Söz 38. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Söz 39. yeni bölüm fragmanı geldi! Yei fragmanda hiçbir diyalog yer almazken bir katliam müzik eşliğinde izleyiciye sunuluyor. Söz 38. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 22 Mart 2018 - 11:35

Başroıllerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat gibi önemli oyuncuların paylaştığı Söz 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Ceren’İn vurulma sahnesi herkese büyük heyecan yaşattı. İşte Söz 38. son bölüm izleme linki ve merak edilenler…

soz39-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Derman çok daha kapsamlı bir planı gerçekleştirmenin eşiğinde…

Selim'in tünelden yapacağı saldırıyı önlemek için var gücüyle uğraşan Yavuz önderliğindeki Tim, destek için gelen teröristlerin oteldeki sivilleri rehin almasıyla yeni bir krizin ortasına düşer.

Tim, Mehmetçikleri zamanında bilgilendirmiş ama otelde büyük bir saldırının ortasında kalmıştır.

soz39-3

Derman'ın yönettiği teröristler ise Karabayır'da büyük bir kanlı saldırı düzenler. Hafız önderliğindeki Tim bu saldırının daha da büyümesini önlerken yaşanan dehşetle acı bir şekilde yüzleşir.

Agah, Çolak'ın sorgusundan aldığı istihbaratla sınır dışında bir ziyarete gider. Öğrendiği şeyler sonucunda aslında Derman'ın çok daha kapsamlı, dehşeti çok daha büyük bir planı gerçekleştirmenin eşiğinde olduğunu anlar.

Nazlı aklında yer eden kötü anılardan kurtulmak için intiharı denemiş ama ölümden dönmüştür. Fakat artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bahar ve Güler ona destek olmak için her zaman yanında olsalar da onu takip etmekten sıkılmayan başka bir kötülük daha vardır: Derman!

soz39-2

SÖZ 39 BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ SON BÖLÜM İZLE