Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Anıl kimdir? Anıl Berk Baki kaç yaşında ve nereli?
Survivor Anıl kimdir? Anıl Berk Baki kaç yaşında ve nereli?
Anıl Berk Baki Survivor 2018 All Star yarışmasına katılacak. Gönüllüler takımında yarışacak Anıl Berk Baki kimdir, nereli ve kaç yaşında merak ediliyor. Bu yıl formatını değiştiren yarışmada gönüllüler takımı, All Star takımı ile mücadele edecek. Peki gönüllüler takımında yarışacak Survivor Anıl kimdir? İşte Anıl Berk Baki hakkında merak edilenler...
Magazin 5 Şubat 2018 - 15:51

Survivor’da kadrolar şekillendi ve gönüllüler takımının bir üyesi de Anıl Berk Baki oldu. Milli Sporcu olan Anıl Berk Baki ne iş yapıyor, eğitim durumu ne gibi tüm soruların yanıtlarını hazırladık. 10 Şubat’ta başlayacak olan Survivor heyecan içinde bekleniyor. Kıyasıya mücadelenin yanısıra yarışmacılar da merakla bekleniyor. Gönüllüler takımının bir üyesi olan Survivor Anıl da merak edilen isimler arasında. Peki kimdir Anıl Berk Baki?

ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmekte aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir.

Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzon'ludur.