Yasak Elma bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yasak Elma Yıldız'ın büyük hatası ile son bölüme ara vermişti. Yeni yıl nedeniyle bu akşam da yayınlanmayacak olan dizinin izleyicileri merak içinde... Yasak Elma yeni bölüm ne zaman? Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı...

Yasak Elma bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yasak Elma dizisi geçtiğimiz hafta yeni yıl molası verdi. Yıldız, Kemal’e gitmiş ve orada Zehra ile nikahlanmasına tanık olmuştu. Halit’in orada olması da cabası. Yeni bölüm bu nedenle heyecanla bekleniyor. Peki Yasak Elma yeni bölüm ne zaman?

YASAK ELMA 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Geçtiğimiz yayınlanmayan Yasak Elma dizisi bugün de ekrana gelmeyecek. FOX TV yayın akışında da görünmeyen dizinin yeni bölümünün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜMDE NELER BEKLENİYOR?

Yasak Elma son bölüm finalinde Yıldız’ın büyük hatasına yer verildi. Halit’i terk eden Yıldız, Kemal’e sığınmak istedi. Ama çok geç kalmıştı. Şimdi Yıldız’ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merak ediliyor. Şöhret ve maddi gücü nedeniyle evlendiği Halit ile evliliği bitecek mi bunu hep beraber göreceğiz. Ayrıca Zeynep ile Alihan da henüz barışmış değil. Alihan, Zeynep’e gerçekleri anlatarak kendini affettirmeye çalışsa da Zeynep onu dinlemeye bile tahammül edemiyor.

yasak-elma-yeni

YASAK ELMA 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep ofisine geldiğinde köpeği ile karşılaşıyor. Sevgi ile ona yaklaşıyor. Alihan da onları izliyor. Alihan, Zeynep’e kızdığını söylüyor. Ama Zeynep ona kızmaya hakkı olmadığını söylüyor. Alihan her şeyi anlatmayı ama karşılığında da onu affetmesini istiyor. Zeynep ile Alihan arasında bir kez daha gerginlik yaşanıyor. Alihan Zeynep’e pişman olacaksın diyerek oradan ayrılıyor.

YILDIZ İLE KEMAL SON ANDA YAKALANMAKTAN KURTULUYOR

Yıldız ile Kemal beraberler. Kemal Yıldız’ı bu şekilde yalnız bırakmak istiyor. Yıldız ‘git’ dese de sözünü dinletemiyor. Kemal tam dışarı çıktığı anda Halit’i görüyor. Yıldız bir anda panik oluyor ve ‘öldürecek bizi’ diyor. Kemal bir fırsatını bulup kaçıyor. Halit Yıldız ile konuşmak istiyor ve özür diliyor. Yıldız’ı eve götürmek istediğini söylüyor. Yıldız, Halit’e ‘bana değer vermiyorsun’ diyor.

ENDER YİNE BİR İŞLER PEŞİNDE

Ender Alihan’ın aile albümüne bakıyor. Halit ile çekilmiş eski fotoğrafa denk geliyor. Kendi kendine konuşarak ‘bu işi çözmek lazım’ diyor. Zerrin’i arıyor. Ama Zerrin onu tersliyor. Bir de bu yetmezmiş gibi evdeki bazı eşyaları çöpe atıyor.

yasak-elma

DÜNDAR ZEYNEP’İN PEŞİNDE

Dündar, Zeynep’i ziyarete geliyor. Köpek olayından dolayı üzüntüsünü dile getiriyor. Ayrıca Alihan’ın kim olduğunu da soruyor. Zeynep Dündar’ı kırmadan onu kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor.

ALİHAN İLE ENDER’DEN BÜYÜK KAVGA

Alihan ile Ender çatışıyorlar. Ender, Alihan’a ‘ne kadar da Halit’e benziyorsun. Gören de baban sanır’ diyor. Aliahn Ender’in eşyalarını atmasına çok kızıyor. Alihan onu çok sert uyarıyor.