Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Çukur 4. son bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak?
Çukur 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Çukur 4. son bölüm izle! Yeni bölümde neler olacak?
Çukur dizisi yeni bölüm fragmanı son bölüm biter bitmez Google üzerinden en çok araştırılan konular arasına giriyor. Çukur son bölümde Vartolu’nun, kendini Çukur’da kabul ettirmek için attığı adım ise herkesin tepkisini çekiyor. Haberimizden 4. bölümü izleyebilirsiniz. Peki heyecanla beklenen Çukur 5. yani yeni bölüm 2. fragmanı yayında mı?
Magazin 13 Kasım 2017 - 23:26

Çukur dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana nefes kesiyor. Diziyi zamanından izleyemeyenler 4. son bölümü izleme yollarını araştırırken, heyecanı paylaşanlar ise Çukur yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Son bölümde Uzun süredir bilinci kapalı olarak yatan İdris'in gözlerini açması, Çukur'da yepyeni bir dönemi başlatır. Yamaç'ı evinde gören İdris'in tepkisi tahmin edildiğinden sert olur. Peki Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 5. bölümde neler olacak?

cukur5-1

SON BÖLÜM ÖZETİ

Uzun süredir bilinci kapalı olarak yatan İdris'in gözlerini açması, Çukur'da yepyeni bir dönemi başlatır. Yamaç'ı evinde gören İdris'in tepkisi tahmin edildiğinden sert olur. Baba-oğul arasındaki büyük karşılaşma, Çukur'da tüm dengeleri alt üst edecektir. Sena ile tanışan İdris'in, onun Yamaç'ın eşi olduğunu öğrenmesi ise yeni bir fırtınanın habercisi olacaktır. Çukur dizisi son bölümü aşağıdakşi linkten yayınlandığı anda izlyebilirsiniz.

ÇUKUR 4. BÖLÜM İZLE!

Yamaç, sadece evdeki çalkantılı dönemle mücadele etmez, aynı zamanda aralarındaki haini bulmaya çalışır. Bu sırada Vartolu'nun, kendini Çukur'da kabul ettirmek için attığı adım ise herkesin tepkisini çeker. Yamaç'ın, Doğukan isimli şarkıcının tahsilat işiyle ilgilenmesi ise onu çok büyük bir tehlikenin tam kalbine sürükler.

 

Çukur! Burası bir mahalleden çok daha fazlası burası suçlar dünyası! İdris Koçovalı işlerini yürütmesi için oğlu Kahraman’ı seçmişti. Daha ufak oğlu Selim ise babasının işlerinden ne hoşlanıyor ne de yaşam tarzını benimsiyordu. Mahalleli İdris Koçovalı için gerekirse canını verir bunun için gözünü dahi kırpmazdı

ÇUKUR 5. BÖLÜM 2. FRAGMAN YAYINDA!

 

ÇUKUR’DA YAMAÇ’TAN SENA’YA BÜYÜK SÜRPRİZ

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur'un son bölümünde Yamaç'ın, Sena'ya yapacağı romantik sürpriz ekran başındakilerin ayaklarını yerden kesecek. Evlendikleri günden bu yana kendilerini fırtınanın tam kalbinde bulan Yamaç ve Sena, uzun süre sonra baş başa kalabilecek.

cukur5-2

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk'ün üstlendiği Çukur'un son bölümünde nostalji ve romantizm rüzgârı esecek. Türk sinema tarihinin ölümsüz klasiklerinden ‘Selvi Boylum Al Yazmalım'a saygı duruşu niteliğindeki sahne, ekran başındakilere duygusal anlar yaşatacak. Sena'yı bir anda bambaşka bir dünyaya sürükleyen Yamaç, evlendikleri günden bu yana baş başa kalamadıkları için ona büyük bir sürpriz hazırlayacak. Yamaç ve Sena'nın açıkhava sinemasında Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın başrollerini paylaştığı, Atıf Yılmaz'ın unutulmaz başyapıtı ‘Selvi Boylum Al Yazmalım'ı izleyecekleri sahne, izleyicileri de geçmişe götürecek. Yamaç ve Sena, “Sevgi neydi? Sevgi sahip çıkan dost, sıcak insan eli, insan emeğiydi” gibi nice dillere pelesenk olmuş repliğin yer aldığı filmin eşliğinde romantik dakikalar yaşayacaklar.

Son güncelleme: 11:11 - 20.11.2017