Galatasaray'da devre arası transfer rotası belli oluyor. Ndombele’den çıkılırsa Ndidi’yi kadroya katmayı planlayan Cimbom’un yerli operasyonu da çizildi. Galatasaray yönetimi, Victor Nelsson’un ayrılmak istemesi nedeniyle gelen teklifleri değerlendirme kararı aldı. 20-25 milyon Euro seviyesinde satış bekleyen sarı-kırmızılı kurmaylar bu parayı yerli yıldızlar için kullanmayı düşünüyor. Hedefler belli: Stopere Ozan Kabak, sol beke Rıdvan Yılmaz ve orta sahaya Salih Özcan...

1- KİRALIK AŞK OZAN KABAK

Kulübün altyapısından yetişen Ozan için Hoffenheim’ın kapısı çalınacak. Ozan öncelikle kiralık olarak düşünülüyor. Alman ekibi, milli futbolcuyu geçen yaz 7 milyon Euro’ya transfer etmişti.

2- SALİH ÖZCAN BONSERVİSİYLE

Orta sahaya düşünülen isim de A Milli: Salih Özcan... Dortmund’da rotasyon oyuncusu durumuna gelen Salih bonservisiyle transfer edilecek. Satın alma opsiyonlu kiralama teklifi de masada olacak.

3- RIDVAN YILMAZ YOKLAMASI

Beşiktaş çıkışlı Rangers’lı Rıdvan Yılmaz’ın fiyatı soruldu. Beşiktaş altyapısı çıkışlı Rıdvan, Türkiye’ye dönmeye sıcak bakmıyor ancak bu oyuncu Şampiyonlar Ligi hedefiyle ikna edilecek.