ABD ve Avrupa'da satışa çıkan bir kot şort ortalığı karıştırdı... Pamuk, polyester ve viskoz karışımı olan erkek şortunun aşırı derecede kısa olması büyük tepki çekti. Bir iç çamaşırı kadar kısa olan ve "frikiklere" sebebiyet verebilecek şortu gören sosyal medya kullanıcıları markayı ve ürünün tasarımcısını adeta yerden yere vurdu. Ürünün 10 dolar (yaklaşık 260 TL) olduğu belirtildi.
Markanın 10 dolara sattığı erkek şortu ortalığı karıştırdı.
Kasık ve kalça bölgesini neredeyse tamamen açıkta bırakan şort ile ilgili bazı sosyal medya kullanıcıları, "Bu mide bulandırıcı. Kesinlikle bunu almam" dedi. Markanın internet sitesinde bu ürünü satın alan bazı kullanıcıların yorumları ise kafaları karıştırdı.
Bir tüketici bu ürünü satın aldığını ve bedenine tam oturduğunu söyledi.
Bir tüketici, "Bunun bedeni tam oldu. Kalçam harika gözüküyor" yorumunu yaparken bir kadın ise bu şortu eşine aldığını söyleyerek, "Bu yaz plaja giderken bunları giyiyor" dedi.
Şortun yaklaşık 260 TL'ye satıldığı açıklandı.
Sosyal medyada ise bir kullanıcı, "Cinsel organımın gözükmemesi çok düşük bir ihtimal" derken bir diğer kullanıcı ise, "Bunu giyersem sokağa çıkmam yasaklanabilir" ifadesini de kullandı.