Sözcü Plus Giriş

Erdoğan ona yer açtı, o tokalaşmadı

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan bugün belediye başkan adaylarını açıklarken sahnede ilginç anlar da yaşandı. Eskişehir belediye başkan adayı Burhan Sakallı'nın ismi anons edilip sahneye geldiğinde, eşi Sümeyye Sakallı erkek protokolün arkasında kalınca duruma Erdoğan müdahale etti. Ancak Sakallı, kendisiyle tokalaşmak isteyen Erdoğan'ın elini sıkmadı.

Sozcu.com.tr
14:08 -

Erdoğan partisinin grup toplantısında AKP’nin 20 ildeki belediye başkan adaylarını kamuoyuyla paylaştı.

İsmi açıklanan adaylar, yanlarındaki heyetle kürsüye çıkıp Erdoğan’la tokalaştı ve gazetecilere fotoğraf verdi.

Eskişehir adayı Burhan Sakallı ve beraberindekiler kürsüye çıktığında gazetecilerin objektiflerine o ilginç anlar yansıdı.

Başkan adayı Burhan Sakallı’nın eşi de fotoğraf için orada bulunanlar arasındaydı fakat gruptaki erkeklerin arkasında kaldı. Adaylığın heyecanından olsa gerek Burhan Sakallı bile onu göremedi. Durumun hemen farkına varan Erdoğan, yanındakileri eliyle iterek hanımefendiye yer açmalarını söyledi. Bu müdahalenin ardından eşinin yanına gelen Sümeyye Sakallı’ya tokalaşmak için elini uzatan Erdoğan’ın eli havada kaldı.

Erdoğan, Sakallı’nın tutumunu anlayışla karşılayarak elini indirdi ve fotoğraf çekimi yapıldı.

FOTO: AA / Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Grup Toplantısı'nda, partisinin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri'nde aday göstereceği 20 belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaştı. Erdoğan, belediye başkan adaylarıyla fotoğraf çektirdi.

FOTO: AA / Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Grup Toplantısı’nda, partisinin 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde aday göstereceği 20 belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaştı. Erdoğan, belediye başkan adaylarıyla fotoğraf çektirdi.

İLGİLİ HABERErdoğan AKP'nin 20 belediye başkan adayını açıkladıErdoğan AKP'nin 20 belediye başkan adayını açıkladı
Son güncelleme: 14:18 27.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more