Bakan Pakdemirli: Köyceğiz’i de kontrol altına aldık

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 15 gün süren orman yangınlarının son halkası olan Muğla Köyceğiz yangınını kontrol altına aldıklarını açıkladı.

Bakan Pakdemirli: Köyceğiz’i de kontrol altına aldık

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Twitter hesabından orman yangınlarıyla ilgili açıklama yaptı:

– 28 Temmuz'da başlayan, 15 gün süren ve tarihimizde gördüğümüz en büyük orman yangınlarını yaşadığımız bu süreçte, son halka olan Muğla Köyceğiz yangınını da #OrmanınKahramanları'nın büyük bir özverisiyle kontrol altına aldık.

– Böylelikle ülkemizde gerçekleşen büyük yangınların hepsini söndürmüş olduk. Bu büyük afette aziz milletimizle de #OrmanİçinTekYürekOlduk. Minnettarız.

– Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, bizlere desteklerini esirgemeyen ülkelere, kamu kurum ve kuruluşlarına, STK'lara teşekkür ederiz. Canımız yandı, nefesimiz yandı. Hep birlikte yeşerteceğiz. Müsterih olun.

Birinin 64, diğerinin ise 47 suç kaydı var! İlginizi Çekebilir Birinin 64, diğerinin ise 47 suç kaydı var! Bekir Pakdemirli: İnanılmaz başarılıyız İlginizi Çekebilir Bekir Pakdemirli: İnanılmaz başarılıyız Vatandaşlardan Bakan Pakdemirli'ye tepki: Helikopterler nerede? Yazıklar olsun, hükümet istifa! İlginizi Çekebilir Vatandaşlardan Bakan Pakdemirli'ye tepki: Helikopterler nerede? Yazıklar olsun, hükümet istifa!