Zelenskiy: İşgalciler bile kazanacağımızı kabulleniyor

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, birlik ve beraberliğin sağlanması ve savaşı kazanmak için çalışmanın en önemli şey olduğunu vurgulayarak, "İşgalciler bile kazanacağımızı kabul ediyor" dedi.

Zelenskiy: İşgalciler bile kazanacağımızı kabulleniyor

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, “Şimdi birliği korumak, zafer için birlikte çalışmak, hepimizin mutlaka yerine getireceği en önemli milli görevdir. Bundan şüphe duyacak kimse yok. Sadece bunun nasıl başarılacağı konusunda tartışanlar var. Bu sadece kendi inancımıza değil, Ukrayna’ya olan inancın bir işaretidir. İşgalciler bile kazanacağımızı kabul ediyor. Bunu konuşmalarında, sevdikleriyle iletişime geçtiklerinde duyuyoruz. Bu nedenle, yavaşlamıyoruz ve 5 ay boyunca her gün olduğu gibi, düşmana mümkün olan en büyük kayıpları vermek ve Ukrayna’ya mümkün olduğunca fazla destek toplamak için her şeyi yapıyoruz” dedi.

Rusya'dan çarpıcı iddia: Ukrayna, Rus pilotlara para ve AB vatandaşlığı vaat etti İlginizi Çekebilir Rusya'dan çarpıcı iddia: Ukrayna, Rus pilotlara para ve AB vatandaşlığı vaat etti Kremlin'den Odessa limanına saldırı açıklaması İlginizi Çekebilir Kremlin'den Odessa limanına saldırı açıklaması

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...