Reklamsız Sözcü

#tarih dergisi bıraktığı yerden devam ediyor

#‎tarih‬ dergisi yaptığı yazılı açıklamayla yayın hayatına devam edeceğini duyurdu

android-time 16:06 15 Aralık 2015
#tarih dergisi bıraktığı yerden devam ediyor
#‎tarih‬ dergisi yaptığı yazılı açıklamayla yayın hayatına devam edeceğini duyurdu

NTV Tarih dergisinin kapanmasından sonra aynı ekip tarafından çıkarılan #tarih dergisi de son sayısıyla beraber yayın hayatına son verdiğini açıklamıştı. #‎tarih‬ dergisi ekibi yapılan yazılı açıklamayla okurlarına müjdeyi verdi…

Dergi ekibinden okurlarını sevindirecek açıklama geldi

“Müjde! Dergimiz ara vermeden devam ediyor.

Sevgili okurlar, tarih dostları…

Son sayımızda, dergimizin “son” sayısını çıkardığımızı belirtmiş, “her son yeni bir başlangıç için” demiştik. Nitekim öyle de oldu. NTV Tarih'le başlayan, #‎tarih‬ dergi'yle devam eden zaman yolculuğumuz bitmeyecek. Dergimiz bir başka bağımsız yayın grubunun çatısı altında, hiç ara vermeden yayınını sürdürecek ve inşallah Ocak 2016 başında piyasada olacak!

Cem Aydın'ın 19 ay boyunca büyük fedakârlıkla, kâr amacı gütmeden desteklediği #tarih dergi, yine aynı anlayış ve yaklaşımla Kafa Dergisi'nin de içinde bulunduğu yayın grubunun sahibi Candaş Tolga Işık tarafından sürdürülecek. Sadece medya sektöründe iş yapan bağımsız yayın grupları, Türkiye'de basının, televizyonun içinde bulunduğu çıkmazı aşacak, kaybolan itibarı sağlayacak tek alternatif.

Cem Aydın gibi Candaş Tolga Işık'ın da meslekten gazeteci olması, #tarih dergi'nin önemli bir şansı. Hiçbir mahallenin dergisi olmadan, “şunu yazarsak bu kesimi, bunu yazarsak o kesimi karşımıza alırız” gibi hesaplar yapmadan, sadece uzmanlığa, belgeye, bilgiye dayanarak ve sizlerin desteğiyle varolduk bugüne kadar. Nalına mıhına devam edeceğiz. Tarih, geleceğimizdir”

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more