Güneşin Kızları dizisi bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Kanal D'nin merakla beklenenen yeni dizilerinden Güneşin Kızları bu akşam 1. bölümü ile ekrana gelecek. İşte Güneşin Kızları oyuncuları ve dizinin konusu...

Güneşin Kızları dizisi bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin yeni yaz dönemi dizilerinden Güneşin Kızları bu akşam 20.00’da ilk bölümü ile ekrana merhaba diyecek. İzmirli bir öğretmen ile İstanbul’lu bir iş adamının evliliği ve çocuklarının bu evlilik nedeniyle kesişen hayatlarını konu alan dizinin yapımcısı Süreç Film. Güneşin Kızları dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen bulunuyor; senaryoyu ise Deniz Dargı ve Cenk Boğatur kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda hem genç hem de deneyimli oyuncular yer alıyor. Güneşi Kızları dizisinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’yı izleyeceğiz.

GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİNİN KONUSU:

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu'nun evlilik teklifini kabul ettiğinde, Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesi’nin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle, geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

Loading...