Sözcü Plus Giriş

Yılmaz Özdil’in isyanı

Duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası, yine gündemi belirliyor. Programa konuk olan ülkemizin en çok okunan köşe yazarı, katıksız Atatürkçü, cesur kalem Yılmaz Özdil, Akit TV sunucusu Ahmet Keser'in “Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız" sözlerini hatırlatarak bu tür insanlarla her gün muhatap olduklarını söyledi. Özdil, bu şahıslara hiçbir şey yapılmamasına da isyan etti.

Sozcu.com.tr
22:14 -

Ülkemizin en çok okunan köşe yazarı katıksız Atatürkçü cesur kalem Yılmaz Özdil, Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası’nda konuştu.

İLGİLİ HABERYılmaz Özdil'den Halk Arenası'nda çarpıcı açıklamalarYılmaz Özdil'den Halk Arenası'nda çarpıcı açıklamalar

Akit TV’de ekrana gelen “Gün Başlıyor” programında, sunucu Ahmet Keser’in “Sivil öldürecek olsak Cihangir’den başlarız… Nişantaşı, Etiler… Bir sürü hain var… Türkiye Büyük Millet Meclisi var…” sözlerine değindi. Bu tehditlerin daha önce de kendilerine yönelik yapıldığını hatırlatan Özdil, yapılanların basın özgürlüğü olarak adlandırılmasına isyan etti.

1

“ŞEHRİN VALİSİ KUNDAKÇIYA SAHİP ÇIKTI”

Ahmet Keser’in bir programda kedilerine yönelik yaptığı konuşmayı okuyan Özdil, “Bu kişi, televizyonda, canlı yayında bu sözleri söylüyor; ‘Mesela Yılmaz Özdil diye biri var. Herhalde Yunanlar giderken bu tohumu bıraktılar bir göbekte. Hani sifonu çekince giden var ya’ diyor. Basın özgürlüğünden bahsediyorum. Devam ediyor. ‘Sanattan, edepten, terbiyeden bahsediyorlar. Bu adamları biz yıllardır takip ediyoruz. Bu adamların ağzının nasıl sidik koktuğunu biz biliyoruz’ diyor. Şimdi Etiler deyince bu adam fark edildi. Biz bunlarla her gün muhatap oluyoruz.Ve bu adam bunu dedikten sonra biz yaklaşık 3 ay korumayla gezdik. Bu yetmedi gelip Müjdat ağabeyin sanat merkezini kundakladılar. Bu şehrin valisi de sanat merkezini kundaklayan kişiye sahip çıktı” dedi.

İLGİLİ HABERHeyecan dorukta! Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen Halk Arenası'ndaHeyecan dorukta! Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen Halk Arenası'nda 2 4 5 6 22feb745-35c8-4ed0-951e-203f685741ef df56175c-edab-4b9c-9950-8596df385963
Son güncelleme: 23:29 09.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more