Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aslı Bekiroğlu kimdir? Altın Kelebek ödüllü Aslı Bekiroğlu kaç yaşında?
Aslı Bekiroğlu kimdir? Altın Kelebek ödüllü Aslı Bekiroğlu kaç yaşında?
Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 doğumludur. Altın Kelebek ödül töreninde Yıldızı Parlayan dalında ödül kazanarak dikkatleri üstüne çeken Aslı Bekiroğlu hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor...
Magazin 9 Aralık 2018 - 22:51

Jet Sosyete dizisindeki kasaba kızı Melike Şahin’i canlandıran genç oyuncu Aslı Bekiroğlu Altın Kelebek törenin Yıldızı Parlayanlar kategorisinde ödül kazandı. Oyunculuğu ile son yıllarda dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Aslı Bekiroğlu kimdir? Genç oyuncu kaç yaşında ve nereli? Hangi okullarda okudu. İşte Aslı Bekiroğlu hakkında az bilinenler…

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR?

16 Kasım 1995'te doğan genç oyuncu 23 6yaşında. İstanbul’da hayata gözlerini açmış ve çocukluğundan bu yana İstanbul’da yaşıyor. İtalyan Lisesi mezunu olan Aslı Bekiroğlu, Bahçeşehir Üniversitesi, beslenme bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Çocuk yaşlarından bu yana oyunculuğa karşı içinde büyük bir istek olan oyuncu, ekran macerasına ilk olarak reklam projeleriyle başladı. Sosyal medyada çekip yayınladığı birbirinden eğlenceli videoları, Twitter ve Instagram’da paylaşımlarıyla ise dikkatleri üzerine çekti. ‘Beni Böyle Sev’, ‘Mutluluk’ dizilerinde de yer alan Aslı Bekiroğlu, Gülümse Yeter isimli dizide Yasemin karakterine hayat verdi. Şimdi de Jet Sosyete dizisinde rol alıyor.

asli-bekiro-instagam

JET SOSYTETE’NİN DOBRASI: MELİKE ŞAHİN

Yakın zamanda ablası Safiye ve eniştesi Yaşar’ın yanına taşınan Melike kendi güzelliğinin farkında olmayan, aşırı gerçekçi, dobra hatta kimi zaman patavatsızlığı ile ailenin diğer fertlerinden oldukça farklı bir kasaba kızı. En büyük ilgi alanlarından biri tarımla uğraşmak olan Melike’nin yolu daha JetSet konaklarına taşındıkları ilk gün Ozan ile kesişecek.