Sözcü Plus Giriş

Yarışmacıların soyunduğu programda flaş karar

İngiltere'de yayınlanan ve çıplak yarışmacıların birbirleriyle flört ettiği televizyon programı Naked Attraction ile ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Channel 4'da yayınlanan programın yapımcıları, programı herkesin izleyebilmesi için sesli betimleme özelliği getirdi. Bundan böyle programdaki çıplak yarışmacıları betimleyecek bir dış ses olacak.

Sozcu.com.tr
08:11 -
Yarışmacıların soyunduğu programda flaş karar

İngiltere’de izlenme rekorları kıran Naked Attraction isimli televizyon programında görme engelliler için yeni bir uygulama başladı… Channel 4 isimli televizyon kanalında yayınlanan programda yarışmacılar bir bölmede karşılarındaki “çıplak sevgili adayını” parça parça görüyor.

Paravanın arkasındaki yarışmacının önce ayaklarını daha sonra bacaklarını, sonra kalçasını, göğsünü ve kafasını gören yarışmacı karşısındaki ile flört ediyor. Bir eş bulma programı olan Naked Attraction (Çıplak Çekim) yöneticileri görme engelli seyirciler için yeni bir uygulamaya başladı.

CANLI BETİMLEME YAPILACAK
Programda bundan sonra bir dış ses, programın görme engelli hayranları için canlı betimleme yapacak. Seyircilerin kaçırdığı detayların anlatılacağı bu uygulamada görme sorunu yaşayan seyirciler böylelikle bütün programa hakim olabilecek. Dış sesin, “Yarışmacı uzun, ince ve kısa 6 penise şaşkınlıkla bakıyor” ve “Genç adam şaşkınlıkla bakıyor” gibi yorumlar yapacağı belirtildi.

İLGİLİ HABERHavalimanında çırılçıplak soyunup...Havalimanında çırılçıplak soyunup... İLGİLİ HABERVAHŞET! Adamı çırılçıplak soyup pitbull'la cinsel organını parçaladılarVAHŞET! Adamı çırılçıplak soyup pitbull'la cinsel organını parçaladılar
Son güncelleme: 08:12 21.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more