Ryan Gosling, Barbie filmindeki rolünü nasıl kabul ettiğini anlattı

Kanadalı aktör Ryan Gosling, "Barbie" filminde Ken rolünü oynamak için evrenden bir işaret aldığını söyledi.

Ryan Gosling, Barbie filmindeki rolünü nasıl kabul ettiğini anlattı

“Barbie” filminde Ken rolünü canlandıran ve “The Tonight Show”a katılan Ryan Gosling, rolü kabul etmesi için evrenden olumlu işaretler aldığını açıkladı.

CNN’de yer alan habere göre, filmin yönetmeni ve senaristlerinden Greta Gerwig’den teklif alan 41 yaşındaki oyuncu, “okuduğum en iyi senaryo dese” de temiz havaya çıkıp biraz düşünmek istediğini belirtmiş.

Arka bahçesine çıktığında, üstsüz bir Ken bebeğini, çamurun içinde yüzü aşağı dönük, “ezilmiş bir limon” un yanında keşfetmiş.

Greta Gerwig…

“HİKAYESİ ANLATILMALI”

Ona bir mesaj gibi gelen bu anın bir fotoğrafını çekerek bunu Gerwig’e mesaj olarak atmış. Mesajda, “Senin Ken’in olacağım. Onun hikayesi anlatılmalı” ifadesi yer almış.

Film kısa süre önce tamamlanmış olsa da Gosling, yer aldığı projesini tanıtmaya devam ediyor ve Ken’i kötüleyenlere karşı, şiddetle karakteri savunuyor.

Başka bir röportajında, “Ken’in parası yok, işi yok, arabası yok, evi yok. Bazı şeyler yaşıyor” diyen Gosling, bununla birlikte filmin son derece eğlenceli olduğunun da altını çizdi.

Margot Robbie’nin de rol aldığı “Barbie” filminin Temmuz 2023’te vizyona girmesi bekleniyor.

 

Barbie filminden Ryan Gosling'li kare yayınlandı İlginizi Çekebilir Barbie filminden Ryan Gosling'li kare yayınlandı Barbie filminden ilk görsel yayınlandı İlginizi Çekebilir Barbie filminden ilk görsel yayınlandı Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı İlginizi Çekebilir Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı

 

Loading...