Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Helvacıoğlu kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında ve nereli?
İrem Helvacıoğlu kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında ve nereli?
Bir çok dizide yer alan güzel oyuncu İrem Karadeniz Sen Anlat Karadeniz dizisi ile tekrar gündeme geldi. İrem Helvacıoğlu kimdir sorusu izleyiciler tarafından merak ediyor. Başarılı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde konservatuvar eğitimi aldı. Peki İrem Helvacıoğlu kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 31 Ocak 2018 - 08:46

İrem Helvacıoğlu kimdir sorusu Sen Anlat Karadeniz dizisi ile diziseverlerin merak ettiği konu oldu. Daha önce Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde de rol alan İrem Helvacıoğlu güzelliği ile de dikkatleri üzerine topladı. İşte hakkında merak edilenler…

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara’lı olan oyuncu uzun yıllar Almanya’da kalmıştır.

İrem Helvacıoğlu, oyunculuğa ve tiyatroya olan ilgisi sayesinde Türkiye’ye dönüşünün ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezinde konservatuvar eğitimi almıştır. Eğitimi tamamlamasının ardından oyunculuğa ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi aslı dizi ile atmıştır. Buradaki performansından dolayı oldukça beğenilen güzel oyuncu ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol aldı. Helvacıoğlu, 2016 yılında No: 309 dizisinde Pelin Su karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. İrem Helvacıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz de Nefes karakterini canlandırıyor.

irem-helvacioglu-kimdir

Oynadığı diziler;

Behzat Ç.

Muhteşem Yüzyıl

Kurtlar Vadisi Pusu

Güneşin Kızları

Sen Anlat Karadeniz