Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Son Silah filmi oyuncuları kimler? Son Silah konusu ne?
Son Silah filmi oyuncuları kimler? Son Silah konusu ne?
Son Silah filmi aksiyon ve gerilim filmlerinin ekran başına kitleyecek. Başrolünde Steven Seagal'ın yer aldığı film 2016 yılında gösterime girmişti. Peki Son Silah filmi konusu ne ve oyuncuları kimler?
Magazin 11 Nisan 2020 - 16:41

Eski bir federal ajanın, uyuşturucu baronunun kız arkadaşı nedeniyle suça karışmasını konu ediniyor. Son Silah filmi konusu, oyuncuları haberimizde yer alıyor.

SON SİLAH FİLMİ KONUSU

Decker, görevini başarıyla yaparak emekli olmuş ve büyük bir alışveriş merkezinde güvenlik departmanı sorumlusu olarak işe başlayan eski bir federal ajandır. Tek isteği sakin ve huzur dolu bir yaşam sürmektir. Ancak etrafındaki olaylara kayıtsız kalamayan Decker, bir gün tehlike içindeki bir kadını kurtarır. Emekli ajan sonradan asıl tehlikenin bu kadın olduğunu öğrenecektir. Kadın büyük ve tehlikeli uyuşturucu baronunun metresidir ve Decker’ı ölümcül planına ortak eder.

SON SİLAH OYUNCULARI

Amerika yapımı aksiyon ve gerilim filmi Son Silah, 2016 yılında gösterime girdi. Filmin başarılı oyuncu kadrosund; Steven Seagal, Jade Ewen, Florin Piersic Jr., Ovidiu Niculescu, Claudiu Bleont, George Remes, Troy Miller, Jonathan Rosenthal, Radu Andrei Micu ve Alexandre Nguyen yer alıyor.