Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Bingöl’ün kızının programı final mi yapıyor?
Yavuz Bingöl’ün kızının programı final mi yapıyor?
Şarkıcı Yavuz Bingöl'ün kızı Sinem Türkü Bingöl'ün TRT'deki 'Evlilik Okulu' programının final yapacağı iddia edildi. Bingöl'ün AKP'ye yakınlığı sayesinde çeşitli dizi projelerinde yer aldığı ve kızının TRT'ye program yaptığı ileri sürülüyor.
Magazin 4 Mart 2018 - 17:50

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, yapımcılığını Yavuz Bingöl’ün kızının yaptığı TRT’de ekrana gelen ve tartışmalara neden olan Evlilik Okulu ile ilgili final yapacağı duyumu aldığını açıkladı.

TRT YAYIN AKIŞINDAN ÇIKARTMADI

Geçtiğimiz eylül ayında iki ortağı ile birlikte ‘Bey Film Yapım’ isimli bir şirket kuran Sinem (Türkü) Bingöl’ün TRT’ye hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan bir program yapmaya başladığı ortaya çıkmıştı. Bu iddialar sonrası televizyon eleştirmeni Mesut Yar, programın yayında kalkacağı duyumunu aldığını açıkladı. Programın ortadan kalkacağı iddiaları ise henüz belirsizliğini koruyor. TRT, programı yayın akışından kaldırmadı.

evlilikokulu
Son güncelleme: 17:55 - 04.03.2018