Murad Alemdar marka sigara!

Edirne'de ele geçirilen kaçak sigaralarda üzerinde fotoğrafı ile 'Murad Alamdar' yazılı sigara paketleri dikkat çekti.

Murad Alemdar marka sigara!

Edirne’de polis ekiplerince yılbaşından bu yana yapılan kontrollerde 36 bin 600 karton sigara, 900 şişe kaçak içki ele geçirildi. Bazı sigara paketlerinde Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinden esinlenerek Kuzey Irak’ta üretildiği belirtilen, üzerinde fotoğrafı ile ‘Murad Alamdar’ yazılı sigara paketleri dikkat çekti.

Edirne Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipler, yılbaşından bu yana kaçak sigara sattığı tespit edilen işyerlerinde yaptığı kontrollerde 36 bin 600 karton sigara ele geçirdi. Ayrıca 900 şişe de kaçak içki bulundu. Olaylarla ilgili olarak 10 şüpheli hakkında soruşturma başlatılırken, 2 bin 500 kartonda üzerinde Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinden esinlenerek Kuzey Irak’ta üretildiği belirtilen sigara paketleri dikkat çekti.

Paketlerde Necati Şaşmaz’ın fotoğrafı yer alırken, sigaraların Kuzey Irak’taki fabrikada üretildiği ve Türkiye’ye kaçak olarak getirildiği tespit edildi. Olaylara ilişkin soruşturmalar sürüyor. (DHA)

POLAT DEĞİL MURAD

Kurtlar Vadisi dizisinin Arapça tercümeli bölümlerinde, ‘Polat Alemdar’ karakteri ‘Murad Alemdar’ olarak geçiyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...