Pensilvanya’da Feto’yu ziyaret eden AKP’li vekile ödül gibi atama

AKP’li 12 milletvekili Pensilvanya’da FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’i ziyaret etmişti. Ziyarete katılan isimler arasında olan AKP’li eski vekil Adem Tatlı Tareks Hayvancılık Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Pensilvanya’da Feto’yu ziyaret eden AKP’li vekile ödül gibi atama

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na bağlı Tarım Kredi'nin önemli iştiraklerinden Tareks (Dış Ticarette Risk Esaslı Kontrol Sistemi Hayvancılık Genel Müdürlüğü'ne, AKP Giresun eski Milletvekili Adem Tatlı atandı. Veteriner olan Tatlı, geçen cuma günü görevine başladı. Tatlı'nın da aralarında olduğu 12 milletvekili, 2012'de ABD'nin Boston şehrinde FETÖ tarafından organize edilen ‘Kültür Günleri' toplantısına katılmış, daha sonra da Pensilvanya'ya geçerek FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'i ziyaret etmişti. Ziyarete katılan isimler arasında AKP eski Milletvekili Adem Tatlı da yer almıştı.

SÖZCÜ, “HEPİNİZ ORADAYDINIZ” MANŞETİNİ ATMIŞTI AKP'li 12 milletvekilinin Pensilvanya'da Fetullah Gülen'i ziyaretini SÖZCÜ Gazetesi “Hepiniz oradaydınız” diye manşetine taşımıştı.

SÖZCÜ, “HEPİNİZ ORADAYDINIZ” MANŞETİNİ ATMIŞTI
AKP'li 12 milletvekilinin Pensilvanya'da Fetullah Gülen'i ziyaretini SÖZCÜ Gazetesi “Hepiniz oradaydınız” diye manşetine taşımıştı.

‘İDAMA RAZIYIM' DEMİŞTİ

‘Hepiniz oradaydınız' manşeti ile SÖZCÜ'de yayınlanan ve kadın vekillerin başlarını kapattığı fotoğraf, büyük ses getirmişti. Tatlı o fotoğrafı “Hayatımın herhangi bir evresinde bu hain terör örgütüyle bir bağım bulunursa idama bile razıyım” diyerek savunmuştu. Tatlı şunları söylemişti: “Milletvekili olduğumuz dönemde partimiz tarafından grup yönetimi olarak gönderildik. Gizli kapaklı bir ziyaret olsa fotoğraf çektirmez poz vermeyiz. Kimin çocukları paralelin okulunda okuyor, kim paralelci dernekler kuruyor, kim paralelin haberleşme ağı ByLock kullanıyor onları ortaya çıkarsınlar. Bu hainlere daha yakın zamanda açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor? Cumhurbaşkanımıza meydan okuyan açıklamalar yaparak FETÖ deccalına sahip çıkan AK Parti'nin önde gelen siyasetçilerinin bu hainle fotoğrafı neden paylaşılmıyor?”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...