Zeytinburnu’nda eski bir tekstil fabrikasında büyük yangın

Zeytinburnu'nda kullanılmayan eski bir tekstil fabrikasında büyük yangın çıktı. İstanbul'un bir çok noktasından görülen yangına müdahale için çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın 60 itfaiye personelinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Alınan bilgiye göre, hipodrom yakınındaki metruk binanın çatısında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Çatının tamamına yayılan yangını gören vatandaşlar itfaiyeye haber verdi.

e1

ZEYTİNBURNU’NUNDA BOŞ OLDUĞU BELİRTİLEN BİR TEKSTİL ATÖLYESİNDE YANGIN ÇIKTI. FOTO: DHA

 

İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Bakırköy, Bayrampaşa, Şişli ve Fatih’ten 15 araçla gelen 60 itfaiye personeli yangına müdahalede bulundu. Daha önce tekstil atölyesi olarak kullanıldığı belirtilen binadaki yangın, kontrol altına alındı. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları sürüyor.

Dumanlar, İstanbul'un Kadıköy tarafından böyle görüntülendi.

Dumanlar, İstanbul’un Kadıköy tarafından böyle görüntülendi. FOTO:SÖZCÜ

İBB’DEN AÇIKLAMA

İBB Zeytinburnu’nda çıkan yangın hakkında açıklama yaptı.

Açıklamada; “Zeytinburnu Veliefendi Hipodrom yanında metruk eski Akfil Tekstil Atölyesi olarak kullanılan binada yangın meydana gelmiş, itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Zeytinburnu metruk binada çıkan yangın kontrol altında. Bakırköy, Bayrampaşa, Şişli, Fatih İBB itfaiyesi 15 araç 60 personel ile müdahale ediyor. Yangının Veliefendi hipodromu ile bağlantısı yoktur” denildi.

AJANSLAR

resimid_5575424 resimid_5575457 resimid_5575470

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...