Sözcü Plus Giriş

Baba ve oğlundan örnek davranış!

Datça'da bugün okul çıkışında yürürken içerisinde 21 bin lira olan bir cüzdan bulan 12 yaşındaki Muharrem Gökdağ, babasıyla birlikte paraları sahibine ulaştırdı.

20:25 -
Baba ve oğlundan örnek davranış!

Datça'da okul çıkışı İskele Mahallesi'nde arkadaşı Yusuf Mert Yıldız (11) ile birlikte yürümekte olan Muharrem Gökdağ (12) bir cüzdan buldu. Gökdağ, yolda buldukları ve 21 bin 403 TL değerindeki para dolu cüzdanı alarak babasına götürdü.

İLGİLİ HABERZafer Algöz yolda bulduğu mücevherleri sahibine ulaştırdıZafer Algöz yolda bulduğu mücevherleri sahibine ulaştırdı

Fırında çalışan 36 yaşındaki baba Akif Gökdağ, içerisinde 5 bin 850 Türk Lirası ve 2 bin 991 Amerikan Doları olmak üzere toplamda 21 bin 403 TL değerindeki para dolu cüzdanı Datça Emniyet Müdürlüğü’ne getirerek emniyet görevlilerine teslim etti.  Görevli polis memurları içi para dolu cüzdanı getiren baba ve oğlu ile arkadaşını yaptıkları bu örnek davranış nedeniyle tebrik ettiler.

“HERKESE ÖRNEK OLMASI GEREKİYOR”

Örnek davranış sergileyen gencin babası Akif Gökdağ, “Herkesin yapması gereken insanlık görevimizi yaptık. Bu tür davranışların herkese örnek olması gerekiyor” dedi. Cüzdanın sahibi vatandaş kimliğinin gizli kalmasını isteyerek, teşekkür edip para dolu cüzdanını alıp Datça Emniyet Müdürlüğünden mutlu bir şekilde ayrıldı. İHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more