Sözcü Plus Giriş

Kaymakamlıklardan kar tatili açıklaması: Adana’da okullar tatil mi?

Türkiye'yi etkisi altına alan kar yağışı, Adana'da da kuzey ilçelerde etkili olmaya devam ediyor. Adana'da yüksek kesimlerde yoğun kar yağışı dolayısıyla iki ilçede bugün okullar tatil edildi. Peki Adana'nın hangi ilçelerde 9 Ocak'ta tatil ilan edildi?

10:29 -
Kaymakamlıklardan kar tatili açıklaması: Adana’da okullar tatil mi?

Adana’nın kuzeyindeki Tufanbeyli ilçesinde aşırı kar yağışı nedeniyle bir haftada 4. kez eğitime ara verildi. Ayrıca Pozantı’da etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.

POZANTI VE TUFANBEYLİ’DE KAR TATİLİ

Pozantı’da etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi. Pozantı Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de bir gün süre ile idari izinli olduğu bildirildi.

Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı, Adana’da da kuzey ilçelerde etkili olmaya devam ediyor. İki gündür hiç durmadan devam eden kar yağışı nedeniyle ilçe merkezinde kar kalınlığı 1 metreye yaklaşarak yollar kapanırken, kaymakamlık tarafından okullar bugün tatil edildi. Tufanbeyli’de böylece bir haftada 4. kez kar nedeniyle okullar tatil edilmiş oldu.

İstanbul Seçim Sonuçları ->

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more